Všetko o e-katalógu od firmy KN

Objednávkový katalóg pre vašu firmu na mieru

E-katalóg. Vytvoríme vám vlastný internetový katalóg našich produktov pod vašou značkou. Katalóg bude reprezentovať vašu firmu a umožní vám získavať objednávky od koncových zákazníkov. Zo dňa na deň tak môžte rozšíriť svoje portfólio o stovky nových produktov bez akejkoľvek námahy.

Váš marketingový nástroj. E-katalóg bude používať vaše firemné logo a vašu adresu firmy. Nikde v katalógu nenájdete žiadny odkaz ani referenciu na firmu KN. Katalóg vám upravíme na mieru podľa potreby. Chcete pridať kontakty na vašich zamestnancov? Chcete mať katalóg vo farbách firmy? Alebo pridať fotku predajne? Postaráme sa o to.

Kompletne preložený do 5 jazykov. Celý e-katalóg je kompletne preložený do Slovenčiny, Poľštiny, Nemčiny, Francúzštiny a Angličtiny, vrátane technických informácií a popisných obrázkov. Oslovte svojich zahraničných klientov úplne novým portfóliom vo vašom mene a vybudujte si ešte silnejšiu značku a postavenie na trhu.

Čo môžete získať?

Toto sú dôvody, ktorým sa nedá povedať nie

400 nových produktov

Získajte prístup ku viac ako 400 novým produktom a 600 grafickým vizualizáciám.

Naše produkty pod vašou značkou

Bez námahy získate prístup ku viac ako 400 novým produktom a 600 grafickým vizualizáciám dverných výplní osadených v rámoch. Všetky produkty sú systematicky kategorizované a každý jeden produkt má svoj špecifický popis. Všetko pod vašou firemnou značkou. Rozšírte si svoje portfólio doslova zo dňa na deň.

Priame objednávky

Dopyt od zákazníka dostanete priamo na váš email. My produkt vyrobíme, vy ho predáte.

Objednávky priamo od koncových zákazníkov

Zákazník vypíše kontaktný formulár a vy dostanente dopyt na svoj email. Firma KN v komunikácii cez e-katalóg nie je sprostredkovateľom. Klient komunikuje priamo s vašou firmou a vy nám potom pošlete objednávku. Produkt vyrobíme a vy ho predáte zákazníkovi. Jednoduché.

Efektívny marketing

Nestrácajte čas vysvetľovaním a nemusíte ani dokonale poznať naše produkty. Všetko je online.

Efektívny marketing v praxi

Každá kategória dverných výplní má svoje vlastné podrobné technické informácie s grafickými nákresmi popisujúcimi stavbu produktu a parametre. Nemusíte strácať čas vysvetľovaním a nemusíte ani dokonale poznať naše produkty. Zákazník si všetky informácie nájde online v príslušnej jazykovej mutácii.

Preložený do 5 jazykov

Oslovte svojich zahraničných klientov úplne novým portfóliom vo vašom mene a vybudujte si ešte silnejšiu značku a postavenie na trhu.

Kompletne preložený do 5 jazykov

Celý e-katalóg je kompletne preložený do Slovenčiny, Poľštiny, Nemčiny, Francúzštiny a Angličtiny, vrátane technických informácií a popisných obrázkov. Oslovte svojich zahraničných klientov úplne novým portfóliom vo vašom mene a vybudujte si ešte silnejšie postavenie na trhu.

Naceňovací softvér

Okrem vlastného e-katalógu dostanete od nás aj intuitívny naceňovací softvér a plnú podporu v prípade komplikácií.

Intuitívny naceňovací program

Okrem vlastného e-katalógu dostanete od nás aj intuitívny naceňovací softvér a plnú podporu v prípade komplikácií alebo nastavenia e-katalógu podľa vašich aktuálnych preferencií. Ide o nulovú investíciu z vašej strany, z ktorej môžte iba profitovať.

Mobil a sociálne siete

E-katalóg je stavaný aj pre mobilné zariadenia a tablety. Ak využívate sociálne siete, napojíme vás na Facebook, Instagram alebo YouTube.

Mobilná verzia a sociálne siete

E-katalóg je kompletne responzívny, čo znamená, že je stavaný aj pre mobily a tablety, na ktorých sa zobrazí bez chýb. Ak vaša firma využíva na komunikáciu sociálne siete, vieme vám e-katalóg prepojiť so službami ako Facebook, Instagram alebo YouTube.

Ako to vlastne bude fungovať?

Stačí vložiť odkaz na váš web

E-katalóg v praxi. Po vzájomnej dohode a vytvorení katalógu na mieru vám pošleme internetový odkaz, ktorý si umiestnite na vašu stránku tak, aby bol prístupný pre vašich klientov (hlavné menu, preklik z produktov, iné). Ak sa napr. vaša firma volá XYZ, dostanete link vo formáte xyz.doorcatalog.eu

názov-vašej-firmy.doorcatalog.eu

Čo budeme od vás potrebovať. Aby sme vám vytvorili e-katalóg na mieru, potrebujeme aby ste nám poslali logo vašej firmy v elektronickej podobe a e-mailovú adresu, kam budú chodiť objednávky. Potom si už len stačí vybrať o ktoré produkty máte záujem a umiesniť odkaz na vaše stránky. Hotovo!

  • Firemné logo

  • E-mailová adresa

  • Vybrať produkty

  • Zabezpečiť preklik

KN, s.r.o. | Sverepec 328 | Považská Bystrica 017 01 | www.knplast.sk | info@knplast.sk